Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

WEB ДИЗАЈН

Костарика's Call Центар нуди една бизнис-управувано приод, кој ја дели нас од типичен веб дизајн компанија. Ние систематски да работи со вас од концептуализација на развојот и функционалноста на прашања и имаат изградена репутација за создавање на позитивна враќање на инвестицијата. Ако си сериозен за вашата веб успех, ние може да ви има за најниска цена на пазарот. Нашите цени се дури не се во споредба со цената на еден професионалец ја веб дизајнер со полно работно време во вашата компанија. Со Костарика на Контакт центарот ќе добие на квалитет на целата екипа од искусни дизајнери на располагање twenty четири часа дневно, седум дена во неделата.

Костарика's Call Центар обезбедува широк спектар на достапни сопствени веб-дизајн услуги, вклучувајќи:

Веб дизајн

Хостинг

Е-пошта

Flash анимација

GIF анимација

Php Скриптирање

ASP

Јава, неделно Promos

Каталози

Масив пошта

База на податоци имплементација

ИТ системи

E-Commerce Solutions

Streaming media

Дигитална фотографија

Медиумски презентации

Верзија за графика

Изградете ја вашата веб сајт

Корпоративен идентитет

Летоци

Маркетинг колекции

Голем формат печати

Шоу покажува

Corporate presentations дискови

Веб страница развој

Мултимедијалниот CD-ROM

Диск поголем сообраќај за вашиот веб сајт

Продавате вашите производи присутни

Комуницирајте со вашите купувачи присутни

Направете онлајн Форум


BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 


      Customer care   |   Telesales   |   Lead generation   |   Appointment setting
      Surveys / focus group studies   |   Virtual executive assistant   |   Script writing   |   Telemarketing training
      Seminar registering / follow up   |   Direct Mail Follow-up   |   Fundraising   |   Recruiting
      Web design   |   Computer programming   |   Telecommunications   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap