Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

GRUPI SELWAY, Inc

Grupi Selway përfaqëson një telefonatë ndërkombëtare numrin e qendrave të biznesit klientët që kërkojnë të kualitetit të lartë, ekonomike autsorsing shërbimeve të konsumatorëve të Amerikës së Veriut. Këto qendra janë të vendosura në gjashtë vende të ndryshme, dhe mund të sigurojë përbrenda shtresore 1 dhe shtresore 2 konsumatorit shërbime, ndihmë teknike dhe jashtë telemarketing.

Por, në radhë të parë, kompania ka zhvilluar rrjetet udhëheqëse edge komunikimet thirrjet për tu lidhur me qendrat inexpensively dhe veçanërisht me cilësi të lartë për të përdoruesit dhe klientët e tyre. I evolucionit të atyre teknologjive të telekomunikacionit kanë shpjerë Selway shitje me shumicë për t'u bërë një ofrues i shërbimeve long distance rrjetit duke përdorur të dy TDM (zëri) dhe shërbimeve të rrjetit VoIP.

Në një partneritet me Pacific qarkoj Dhoma e Tregtise, Selway ka formuar Grupi Pacific qarkoj Tel, long distance një ofrues të produkteve me cilësi të lartë telefonik i projektuar veçanërisht për Pacific qarkoj vendet që përfshijnë Juglindore Azia, Kina, Pacifica, Jugut dhe Amerika Latine, dhe Amerikën e Veriut.

Arthur Blank II është e Sales Manager për Shërbimet e Operatorit të kompanisë. Një sipërmarrës në zemër, në 1983 Blank ndërkombëtare filloi një kompani industriale të pasurive të patundshme, pasuri e patundshme e Grupit Ndërkombëtar të kufizuara. Klientët e tij ishin Levi Strauss, Bausch & Lomb, General Electric, ITT, Alcoa, Kohlberg Kravis Roberts, Shtetet e Bashkuara në New York dhe Delaware, Simon Properties Mall Zhvillim, Justin çizme, Pepsi Cola të shumta dhe të tjerët.

Gjatë dekadës së fundit ai ngriti dhe operohet pripejd kartave të kompanive dhe duke bërë thirrje më shumë kohët e fundit, ka qenë një konsulent për të publikut payphone pronareve. Ai ka një diplomë master në shkallë Financave nga Columbia University dhe është një veteran i ushtrisë së SHBA, që ka punuar në fushat e kundër-inteligjencës, kundër-spiunazhin dhe kundër-survejimi. Z. Blank ka punuar edhe për investimet e firmave të New York-ut në Wall Street dhe Cushman dhe Wakefield, New York një bazë kombëtare të pasurive të patundshme kompanisë.

arthurblank@selwaygroup.com

888-271-6751

719-447-4943

BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 


      kujdesit të konsumatorëve   |   telesales   |   brez çojnë   |   vendosjen e emërimit
      anketat   |   virtual execcutive asistent   |   script writing   |   telemarketing trajnimit
      seminare   |   drejtpërdrejta mail   |   ngritjen e fondeve   |   rekrutimin
      Webdesign   |   software   |   telekomunikacionit   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap