Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

Pasuri e patundshme brokerat KOMBETARE

Ne jemi të zgjuar, kreativ, i motivuar profesionistëve të cilit qëllimi është që të fokusohet në qëllimet tuaja, ju ofrojnë mundësitë e shkëlqyera të sigurojë dhe të ju ndihmojë që meritojnë dhe presin që të arrihet ëndrrave tuaja. Angazhimi ynë është që të mbajë nivelin më të lartë të ndihmojë për të fituar të thellë nivelin e besimit & mirënjohje. Ne duam që të jenë të kënaqur me ndihmën tonë kështu që ju ndjeheni të detyrohet të bëjë që të tjerët të na futur dhe ne jemi në gjendje të ndërtojë marrëdhënie të fortë jetës ... një person në një kohë.

Web Site URL: http://www.nationalrealtybrokers.com LIRIA Lista PROGRAMI

JU LIRIA E meritojnë!

Shumica brokerat ju do të ngarkuar të njëjtën tarifë pa marrë parasysh sa e shet pronën tuaj, edhe nëse ju të gjeni dhe blerësi nuk ka të tjera pasuri të patundshme agjent përfshirë. A që duken të drejta? We dont think so. Ne dont mendojnë kështu. Shouldn't ju kanë lirinë për të shitur pronën e vetes tuaj dhe të paguajnë më pak?

Nëse jeni duke konsideruar shitjen e pronës tuaj vetes (For Sale By Owner), ju duhet patjetër që e konsiderojnë këtë program. Programi i FreedomListing ju jep lirinë për të shitur pronën tuaj vetveten, të marrë të konsiderueshme kursime, ndërsa gjithashtu duke ju dhënë kështu mundësinë për të punuar me një ekip i cili do të realtors shtëpinë tuaj në mënyrë agresive të tregut.

2% Ju gjeni dhe blerësi nuk ka të tjera të përfshira agjent. shkruani e kontratës, të trajtojë të gjitha dokumentet, dhe të konsultohet me ju gjatë gjithë rrugës nëpër ruajtje.

. gjen blerësi dhe shkruan kontratës. Nuk ka asnjë agjent të tjera të përfshira. Komisioni ynë është vetëm 5%.

6% të pronës juaj shet përmes MLS. Një tjetër agjent përfaqëson blerësi. the Agjent i blerësit merr 3% &. merr 3%.

Jo upfront kostove, nuk ka rrezik, anuloj cdo kohe. Ju nuk kanë asgjë për të humbur dhe për të fituar çdo gjë!

Web Site URL: http://www.freedomlistingprogram.com Autsorsing fushatë Nga jashtë BPO fushatë Përbrenda BPO fushatë Mundësitë e punësimit Programi i preferuar Blerësit Ekipi i profesionistëve të ju ndihmojë në gjetjen e përsosur pronës. Ne negociojë për ju që të merrni më të mirë të mundshme të çmimeve dhe udhëzues ju ruajtje përmes procesit të bëni si transaksion normal sa të jetë e mundur.

¨blerësi e koordinatorit të imët tuaj kritereve specifike "për të dëgjuar nevojat tuaja", e krijuar kriteret e kërkimit tuaj, për të përcaktuar një strategji të gjeni ju të drejtën e pronës dhe prona të ju dërgojnë nëpërmjet kompjuterit kur ata vijnë në treg, kështu që ju mund parapamje nga këto prona e komoditetin e shtëpisë tuaj.

¨ Ngritur website personale për të gjitha pronat që mund të jetë me interes për ju. Ju mund të preferuarat nga ato lloj, mundësitë dhe e kundërshton; dhe ju mund të bëni shënime për ne. Faqja e bën të lehtë për ju që të organizojnë kërko pronën tuaj dhe na informojë për atë që ju pëlqen. Prandaj, kur ju shkoni vizitoni pronave ju nuk do të humbim kohë shihni ato që nuk ju interesojnë.

¨ Kur punon me ju mund të ndalojë reklamat dhe duke bërë thirrje për shitje shenja. Ne ju sugjerojmë të shkruani adresat dhe thirrni ose me e-mail për të na ata dhe ne do t'ju bere te ditur nëse ata janë të vlefshme. (Ju lutem Shënim: Ads janë krijuar për të bërë në telefon telefononi! Mos harroni se personi shkrim e ad përfaqëson shitësin dhe nuk ju! Gjëja më e rëndësishme mund të bëni është të ketë dikush në anën tuaj. Ka vënë së bashku një ekip të profesionistëve të cilët do të mbrojtur më të mirë të interesave tuaja.

¨ A e dini se shumë prona janë shitur PA Një SIGN ndonjëherë shkon lart ose ad ndonjëherë duke u vënë në gazeta? Këto "GREAT trajton" shkoni në ata njerëz të cilët janë të angazhuar për të punuar me një agjent. Kur dëgjojmë të blej një i madh, i cili mendoni ju se ne do të thërrasë? Ju, klientin tonë, të cilët ne kemi një obligim të punojmë shumë për të. Plus, faqen tuaj të personalizuar do t'ju bere te ditur e Brand New Listings, Çmimi Properties Reduktimi ose që janë kthyer në treg, në mënyrë që ju mund t'i merrni për ta parë.

¨¨ peng para-kualifikimit, këshilla Financiare - ne duhet të madh të lidhjeve peng Companies Publik të Çertifikuar dhe një kontabilist të cilat ne besojmë ofron klientëve tanë me ekspertizën e nevojshme për të ju udhëzojë në bërjen mënçur Real Estate Investimet.

Peng i servisin e kompanisë sot vazhdimisht duhet të shikoni për mënyra të reja inovative për mbajtjen e llogarive dhe servisin. Pasuri e patundshme Kombëtare brokerat merr rezultatet.

Pasuri e patundshme Kombëtare brokerat e njeh nevojën për një kohë dhe me kosto efektive zgjidhjen e mos-kryerjen e pasurive. Pasuri e patundshme Kombëtare brokerat punon me disa nga më të mëdhatë Servicers peng në industri të ofrojë lehtësim humbje, para-foreclosure dhe REO zgjidhje. Kompanive të caktuara ndërmjetësi ynë është gjithashtu një kontabilist Publik të Çertifikuar të cilët mund të më përgjigjen pyetjeve financiare me pronarët e pronave të përballen me situatën e tyre aktuale.

Ne specializuar në vijim dhe të ofrojë shërbime për klientët tanë · Homeowner kontaktuar · Homeowner Këshilla · Prona e vlerësimit / inspektimit · Broker Çmimi Opinionet · Para-Foreclosure - Lista dhe zbutje Humbje Sales · REO Sales & renditje · Investor këshillim dhe blerjes Pasuri e patundshme brokerat Kombëtar do të donte të bashkohet me ju në krijimin e një ekipi pozitive, në kohë, me kosto efektive dhe zgjidhje për të gjitha nevojat tuaja Humbje zbutje.
Web Site URL: http://www.freedomlistingprogram.com
Web Site URL: http://www.nationalrealtybrokers.com
FREEDOM LISTING PROGRAMYOU DESERVE THE FREEDOM!


BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 


      kujdesit të konsumatorëve   |   telesales   |   brez çojnë   |   vendosjen e emërimit
      anketat   |   virtual execcutive asistent   |   script writing   |   telemarketing trajnimit
      seminare   |   drejtpërdrejta mail   |   ngritjen e fondeve   |   rekrutimin
      Webdesign   |   software   |   telekomunikacionit   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap