COSTA RICAS CALL CENTER
 
   
Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

Kosta Rika's Call Center

Kosta Rika's Call Center (CCC) është një shtet i artit telemarketing outsource kompanisë gjendet në kryeqytet e San Jose, Kosta Rika. Fokusi ynë kryesor është, dhe gjithmonë do të jetë personalisht tren çdo thirrje qendra konsulent në mënyrë që ne të mund të ofrojnë cilësi më të lartë e nga jashtë dhe përbrenda telemarketing zgjidhjeve të vogla dhe të mesme kompanitë ndërkombëtare, sipërmarrës si edhe pasuri 500.

Qendra jonë thirrje software mund të trajtojë çdo Madhësia e fushatës tonë ndërsa mjaft të trajnuar BPO telefononi ekipin qendra menaxhimin e biznesit tuaj mund të ofrojë një metodë e provuar zgjeruar ose duke qëndruar në kontakt me klientët tuaj të tanishme pa stres dhe shtoi se koha e nevojshme nga ju në mënyrë që të punësojnë dhe treni Call Center nga agjentët e vetes.

Kosta Rika's Call Center jep kompanisë suaj një përparësi konkurruese të biznesit, duke siguruar më shumë se dy herë numri tepër të trajnuar dhe të arsimuar dygjuhëshe thirrje qendra e stafit për të njëjtin çmim si ju do të paguani brenda zonën tuaj lokale për një më të lartë të paguara dhe më pak mirë të trajnuar thirrje qendra agjent .

Kërkesa e lartë për thirrjen qendra ka siguruar shërbimet e kompanisë sonë me një bollëk të respektuar rinis e kualifikuar telemarketers se duan të punojnë me të dhe për ju.

Në mjaft e sotme e tregut konkurrues autsorsing, një afërsinë më të ngushtë të Shteteve të Bashkuara, Central Time Zone spanjisht dhe aftësive në gjuhën si një vlerë e të dhënave konsiderohen pothuajse kur kushtet themelore të marrë një vendim mbi atë që bëjnë thirrje për të përdorur qendra të rëndësishme për projektin tuaj. Lë këtë shans për të nuk është as një alternativë më. Shumë nga agjentët e në det të hapur thirrje qendra janë në dygjuhëshe e tyre amtare e të Lindjes së Mesme ose të Azisë gjuhën e cila është e vështirë të veshit të Amerikës së Veriut. Spanjisht Përderisa është më e dobishme dhe praktike si gjuhë të dytë potencial të pashfrytëzuar tregjet për të gjithë Veriut, Amerikës Qendrore dhe Jugore si dhe popullsitë e këtyre vendeve ku është ose një spanjisht primare ose sekondare të gjuhës.

Ky aspekt ka bërë vetëm një Kosta Rika shumë tërheqës pranë bregut-autsorsing zgjidhje. Më e rëndësishme, mund të përfitojnë nga ligjet ndërkombëtare të taksave për të dhënë kompani ndërkombëtare që të investojë në Kosta Rika dhe ekonominë e saj lokale. E kursimeve potenciale dhe përfitimet tuaja do të bëjnë një fushatë autsorsing shumë mënçur vendim biznesi.

Përveç kësaj, për dallim nga të tjera tradicionale thirrje qendrave, Kosta Rika Call Center qëndron e përqendruar në administrimin e jo më shumë se njëqind telefonatë qendra, një outsourced ose përbrenda orientuar drejt konsumatorit fushatë në një kohë, në mënyrë të duhur të kontrollit të cilësisë, performancës dhe moralin pozitiv punonjës. Pasi të kapacitetit të arrihet në një nga qendrat tona thirrje, një tjetër lokacion do të krijohen me të njëjtën strukturë dhe të planit të biznesit, në mënyrë që të mbani thirrjen tonë qendra rezultatet dhe pritjet vazhdimisht më e lartë se ajo e konkurrencës.

Call center software është si të rëndësishme për një fushatë outsourced si telemarketing trajnimit. Të dy fusha duhet të jenë të sigurtë, të besueshëm dhe të gatshëm që të kryejë të njëjtën jashtë konkurrencës se momentalisht jeni në shqyrtim. Kosta Rika ka një infrastrukturë shumë të forta, të qëndrueshme qeveri demokratike, shumë konkuruese e punës dhe shpenzimet e një thirrje qendra pune lloto se është veçanërisht e attunded të Amerikës së Veriut kulturës. Call center punë janë disa nga mundësitë e lartë në karrierën e paguan Kosta Rika. Qarkullimi në këto vende të tjera janë pesë deri në dhjetë herë më shumë se në Kosta Rika.

Ne inkurajojmë juve për të vizituar një prej qendrave tona thirrjen tuaj të ardhshëm personale pushime, ose në udhëtim pune Amerika Qendrore parajsë, Kosta Rika. Ndërsa ju jeni këtu, ne do të rekomandojë marrjen e një ekstra ditën e udhëtimit tuaj për të vizituar befasues virgjër plazhet, luaj golf e ardhshëm në oqean, përpiquni tuaj fat të peshkimit në det të thellë, të shqyrtojë jungles tropikale, ngjit volcanos ose thjesht të pushojnë në burime natyrore të nxehtë. Ejani dhe shikoni veten pse për thirrjen e jashtme në qendër Kosta Rika është një zgjidhje e përkryer për kompaninë tuaj në rritje dhe një central elektrik në industrinë BPO.


BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 
 


      kujdesit të konsumatorëve   |   telesales   |   brez çojnë   |   vendosjen e emërimit
      anketat   |   virtual execcutive asistent   |   script writing   |   telemarketing trajnimit
      seminare   |   drejtpërdrejta mail   |   ngritjen e fondeve   |   rekrutimin
      Webdesign   |   software   |   telekomunikacionit   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap