Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

Grace Borbon - Kryeprokurorja e Informacionit Zyrtar

Grace Borbon është Shefi i Informacionit Zyrtar në Kosta Ricas Call Center. Ms.Borbon fuqimisht beson se strukturën e saj të besueshme, disiplinës dhe përgjegjësisë për të janë pasuritë e kompanive më të lartë të menaxhimit.

Ajo excels në vëmendjen e saj në detaje dhe abililty e saj për të trajtuar e komunikimit për të gjitha departamentet e kompanisë, institucionet lokale dhe Costa Rican agjencive qeveritare. Që nga viti 1991, ajo ka përfaqësuar disa kompani ndërkombëtare, duke përfshirë ndërkombëtar vemje si kreu dygjuhëshe sekretar ekzekutiv dhe . Në vitin 2001, Znj Borbon punoi për Cafe Britt, Kosta Rika eksportuesi më i madh i kafe.

Për katër vjet, ajo ekspozohet në udhëheqjen e marrëdhënieve me publikun e gjerë dhe të çojë në fund të lartë shitjeve me pakicë, përpara se të bashkohet Kosta Rika e Call Center. Ms.Borbon ka studime të avancuara në fushat e Anglisht, Psikologji, Gjenealogji, Ekzekutivi dhe Administrata.


BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 


      kujdesit të konsumatorëve   |   telesales   |   brez çojnë   |   vendosjen e emërimit
      anketat   |   virtual execcutive asistent   |   script writing   |   telemarketing trajnimit
      seminare   |   drejtpërdrejta mail   |   ngritjen e fondeve   |   rekrutimin
      Webdesign   |   software   |   telekomunikacionit   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap