Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

software dhe pajisjet e telekomunikacionit.

Our PHONES dhe PBX janë dixhitale dhe ne i përdorim dy transportuesit të ndryshme për të siguruar një shërbim të plotë të tepërta telefonit.

Ne kemi një kapacitet në këtë kohë të rritet në 100 megs avancuar me njoftim. Aktualisht, kanë 34megs.For shërbimit më e besueshme, e thirrjes qendra ka një ofrues i tretë kushtuar fibër dhe një tjetër lidhje. Internet ynë përbëhet nga një fije optike kushtuar lidhjes nëntokësore dhe se është e mbrojtur nga të gjitha negative të motit.

Rikthim GJENERATORI jonë është e aftë të furnizimit të plotë të pushtetit tonë tërë infrastrukturës për sa kohë që nuk arrin të energjisë së jashtme. Të 45KVA propan Power Plant fillon të furnizimit të qëndrueshëm të energjisë brenda 30 sekonda e pushtetit një dështim. Të shumëfishta UPSs instaluar japë pushtet deri gjeneratori fillon.

Gjithë struktura jonë është krejtësisht i sigurt dhe i mbrojtur deri në 24 orë të sigurisë dhe mund të jetë plotësisht në lidhje me internet monitorohet nga kudo në botë.


BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 


      kujdesit të konsumatorëve   |   telesales   |   brez çojnë   |   vendosjen e emërimit
      anketat   |   virtual execcutive asistent   |   script writing   |   telemarketing trajnimit
      seminare   |   drejtpërdrejta mail   |   ngritjen e fondeve   |   rekrutimin
      Webdesign   |   software   |   telekomunikacionit   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap