Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

konsultime

At Costa Rica's Call Center, Në Kosta Rika i Call Center, konsultimi juaj fillestar nuk do të jetë me një llogari të ekzekutivit, por me CEO veten, Riçard Blank.Pas një analizë të kujdesshme të rehatshme dhe të kuptuarit e biznesit tuaj, ne mund të fillojnë të ndeshjes planin tuaj me shërbimet tona të jashtme. Objektivi ynë në thirrjen tuaj të parë është që të ofrojë këshilla dhe të shëndosha për ju që të përfundojë nëse autsorsing tonë për zgjidhjen e kompanisë tuaj në rritje financiare dhe bën sens logjik.


BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 


      kujdesit të konsumatorëve   |   telesales   |   brez çojnë   |   vendosjen e emërimit
      anketat   |   virtual execcutive asistent   |   script writing   |   telemarketing trajnimit
      seminare   |   drejtpërdrejta mail   |   ngritjen e fondeve   |   rekrutimin
      Webdesign   |   software   |   telekomunikacionit   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap