Afrikaas Albanian Arabic Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese Simplified Chinese Traditional Croatian Czech Danish Dutch Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician German
Greek Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hungarian Icelandia Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Papiamento Pashto
Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
 

Benchmarking

Si e vlerësoni tuaj Costa Rican Call Center për të thërrasë në det të hapur qendra të vendosura në vende të tjera? Telefononi qendrat tona janë drejtuar në një minimum prej 22 treguesve kyç performances. Temat që variojnë nga përgjigje kohë, me cilësi, e kostos për thirrjen dhe punonjës të kënaqur.

Ekipi ynë i lartë i menaxhimit është gjithmonë vëzhguese metoda të reja, ide dhe mjetet me qëllim për të përmirësuar efektshmërinë tonë dhe të gatshëm për të identifikuar dhe për të punuar nga një problem në një fushë të fushatës. Kosta Rika's Call Center është vazhdimisht zbatimin e reja dhe të përmirësuara thirrje qendra strategjive ndërsa rafinimit teknikat më të vjetra që punojnë.


BlogspotBuzzDeliciousDiggFacebookFlickrGoogleLinkedinMeneameMyspace
StumbleuponTechnoratiTex FresquiTwuitterViadeoWikioYahoo Bookmarks Outsourcing campaign
Outbound BPO campaign
 
Inbound BPO campaign
Employment opportunities
 


      kujdesit të konsumatorëve   |   telesales   |   brez çojnë   |   vendosjen e emërimit
      anketat   |   virtual execcutive asistent   |   script writing   |   telemarketing trajnimit
      seminare   |   drejtpërdrejta mail   |   ngritjen e fondeve   |   rekrutimin
      Webdesign   |   software   |   telekomunikacionit   |   Company Information
      Outbound BPO campaign   |   Inbound BPO campaign   |   Employment opportunities   |   Sitemap